Testa Colivia-appen
Testa Colivia-appen
Colivia logga
close

Ladda ner appen genom att scanna koden med din mobilkamera.

Testa Colivia-appen

  • Helt gratis
  • Se alla uppdrag och matcha rätt
  • Planera och tidsrapportera
  • Kommunicera med oss
  • Scheman, ersättning och mer

Kontakta oss

Vill du arbeta med oss, har du förslag på spännande samarbeten eller behöver du komma i kontakt med en konsultchef snabbt? Tveka inte att höra av dig till oss!

Testa Colivia-appen

Colivia Sweden AB

Linnégatan 89c
115 23 Stockholm

Hitta hit 08-409 022 10 colivia@colivia.se

Kontaktpersoner

Carina Franzén

Vice VD / CMO
carina.franzen@colivia.se 08 409 022 10

Marie Ekström

Operativ Chef Sjuksköterskor
marie.ekstrom@colivia.se 0790 66 33 95

Sanna Pöyhölä

Operativ Chef Sjuksköterskor
sanna.poyhola@colivia.se 0704 61 74 63

Åsa Nordlund

Operativ Chef Sjuksköterskor
asa.nordlund@colivia.se 0725 60 36 65

Marcus Folkesson

Bemanningskoordinator
marcus.folkesson@colivia.se 0735 88 91 20

Rosie Billquist

Senior Konsultchef
rosie.billquist@colivia.se 0790 66 53 28

Gustav Arvidsson

Bemanningskoordinator
gustav.arvidsson@colivia.se 0765 17 57 85

Nathalie Oscarsson

Upphandlingsansvarig
nathalie.oscarsson@colivia.se 0766 95 99 33‬

Liza Ney

Uppdragskoordinator
lisa.ney@colivia.se 08 409 022 10

Eric Molin

Operativ chef Läkare
eric.molin@colivia.se 08 409 022 10

Valeria Carella

People Operations
valeria.carella@colivia.se 08 409 022 10

Sandra Rosteck

Ekonomiassistent
sandra.rosteck@colivia.se 08 409 022 10

Frida Larsson

Marketing Manager
frida.larsson@colivia.se 08 409 022 10

Therese Lind

Junior Marketing Manager
therese.lind@colivia.se 08 409 022 10

Linnea Witenheim

Product Owner
linnea.emilsson@colivia.se 08 409 022 10

Jonas Apelfjord

Developer / Scrum Master
jonas.apelfjord@colivia.se 08 409 022 10

Mattias Månsson

Lead developer
mattias.mansson@colivia.se 08 409 022 10

Martin Moberg

Systemarkitekt
martin.moberg@colivia.se 08 409 022 10

Bella

Office Dog

Ladda ner appen gratis

  • Se alla aktuella vårduppdrag
  • Ansök direkt i appen
  • Spara & planera in framtida uppdrag
  • Se ditt schema, lön & tidrapportera

Scanna koden med din mobilkamera för att se alla aktuella uppdrag i vår app.

Mer om Colivia-appen